Atribuită Cumpărare directă

INTOCMIRE DOCUMENTATIE TEHNICO-ECONOMICA (FAZA PT )- PENTRU RETELE EXTERIOARE DE APA SI CANALIZARE - la blocul ANL, Str. Alexandru Vlahuta, nr. 16A (etapa I)- 80 ap., loc. Hunedoara - cerinte conf. caiet de sarcini atasat : Documentatia tehnico- economica va cuprinde: 1) P.A.C. - Proiect pentru Autorizarea Executării Lucrărilor De Construire; 2) P.O.E.- Proiect de Organizare a Execuției Lucrărilor 3) Proiect Tehnic de Execuţie (parte scrisă, detalii de execuție, caiet de sarcini); 4) Verificare proiect prin verificator autorizat din domeniu Documentația se va întocmi în conformitate Hotărârea nr. 907/2016 privind etapele de elaborare şi conţinutul-cadru al documentaţiilor tehnico-economice aferente obiectivelor/proiectelor de investiţii finanţate din fonduri publice, cu modificările și completările ulterioare . Termenul de predare a documentației specificate este de 45 zile calendaristice de la data semnării contractului de către ultima parte.

Număr anunț
DA25627941
Autoritate contractantă
Municipiul Hunedoara (CUI 2127028)
Furnizor / câștigător
KING DESIGN S.R.L. (CUI 16443411)
Cod CPV
44161200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.000 RON
Valoare atribuită
5.000 RON
Data publicării
15.05.2020 00:00
Data finalizării
18.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.000 RON

din 5.000 RON estimat