Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE DIRECTA PACHET PRODUSE ALIMENTARE: 6x30 OUA L LA SOL TONELI -4 BUC 140G HOCHLAND BR TOP TRI SMANTANA-128BUC 2500G MC AMESTEC MEXICAN -10 BUC 2500G ARO CARTOFI CONG -20BUC TACAM DE PUI PG TRANSAVIA-23.385KG PULPE INT DEZ PIELE TV AGRI CG -106.56KG 5KG BARILLA PENNE RIGATE-6BUC 75G MAGGI SCRG GAINA-400BUC 100G CROCO BISCUITI PETIT BEUR-512BUC

Număr anunț
DA25604149
Autoritate contractantă
CAMIN PENSIONARI (CUI 4540828)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.753,74 RON
Valoare atribuită
3.753,74 RON
Data publicării
12.05.2020 00:00
Data finalizării
12.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.753,74 RON

din 3.753,74 RON estimat