Atribuită Cumpărare directă

denumire um cantitate pret_unitar valoare 1 DUAL PACK CARTUS TONER NR. 85A CE285AD - 2*1.6K SET 3 545 1635 2 CARTUS TN2310 BK 1.2K BROTHER DCP-L2500 BUC 8 175 1400 3 CARTUS CANON E30 COMPATIBIL BUC 2 88,8 177,6 4 FOLIE DOCUMENT A4 CRISTAL, DESCHIDERE IN "U", 100 BUC/SET, 9 BUC 2 24,96 49,92 5 HARTIE COPIATOR A4, 80 GR/MP, 500 COLI/TOP TOP 50 11,49 574,5 6 BIBLIORAFT A4 PLASTIFIAT, 75 MM, DIVERSE CULORI, 925 BUC 50 4,32 216 7 BIBLIORAFT A4 50 MM PLASTIFIAT, DIV. CULORI, 925 BUC 50 4,32 216 8 CARTUS SKY PREM Q2612A/FX10 - BK - 2.8K BUC 6 46,8 280,8

Număr anunț
DA25604639
Autoritate contractantă
COMUNA CRIZBAV (CUI 15141180)
Furnizor / câștigător
JACOB TODAY SRL (CUI 25109101)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.549,82 RON
Valoare atribuită
4.549,82 RON
Data publicării
12.05.2020 00:00
Data finalizării
13.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.549,82 RON

din 4.549,82 RON estimat