Atribuită
Cumpărare directă
Autoritatea contractanta doreste achizitia si montajul a aproxim. 510 mp de Covor tartan turnat, de 3 cm, astfei: pentru locul de joaca din zona Horea, Closca si Crisan, oras Sinaia = aprox. 80 mp; - Covor tartan turnat cu grosime de 3 cm, pentru locul de joaca din parcul situat in Aleea Dichiu, oras Sinaia = aprox. 430 mp. Transportul si montajul sunt gratuite si sunt incluse in pretul achizitiei. Se va deconta conform cantitatilor real executate
- Număr anunț
- DA25605472
- Autoritate contractantă
- ORASUL SINAIA (Primaria Orasului Sinaia) (CUI 2844103)
- Furnizor / câștigător
- LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
- Cod CPV
- 19510000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 73.950 RON
- Valoare atribuită
- 73.950 RON
- Data publicării
- 12.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.