Atribuită Cumpărare directă

Conductor FY1.5, Tub PVC 16 IPEY 3 M,COT PVC16, Cutie D=80 distributie, 2 buc, Capac D=65 dublu, CARMEN interupator, Aplicaperete led 18w, Banda izolare 20m, Carmen priza dula, stecher VI 41

Număr anunț
DA25614297
Autoritate contractantă
Comuna Mihaileni (CUI 4246254)
Furnizor / câștigător
SYCOMAT ELECTRO TECHNIC SRL (CUI 36122700)
Cod CPV
31000000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
132,21 RON
Valoare atribuită
132,21 RON
Data publicării
13.05.2020 00:00
Data finalizării
14.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

132,21 RON

din 132,21 RON estimat