Atribuită Cumpărare directă

Pachet manusi examinare compus din: - Manusi examinare latex pudrate marime M: 20 cutii x 37,82 lei = 756,40 lei - Manusi examinare latex pudrate marime L : 20 cutii x 37,82 lei = 756,40 lei Prezenta tine loc de comanda

Număr anunț
DA25605871
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA DOLJ (CUI 7725510)
Furnizor / câștigător
TRIDENT MEDICAL COMPANY SRL (CUI 9384088)
Cod CPV
18424300-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.512,80 RON
Valoare atribuită
1.512,80 RON
Data publicării
12.05.2020 00:00
Data finalizării
13.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.512,80 RON

din 1.512,80 RON estimat