Atribuită Cumpărare directă

: SAIBA PLATA SPECIALA DIN522C M10x36x2 ZA -120x0,73=87,60 PIULITA SD HEXAGONALA DIN 934-8 M10 ZA -120x0,38=45,60

Număr anunț
DA25608703
Autoritate contractantă
APA CANAL S.A. (CUI 16914128)
Furnizor / câștigător
KILLTEC SRL (CUI 6245590)
Cod CPV
44531600-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
133,20 RON
Valoare atribuită
133,20 RON
Data publicării
13.05.2020 00:00
Data finalizării
15.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

133,20 RON

din 133,20 RON estimat