Atribuită
Cumpărare directă
MOTOR 2.20KW 400 V Buc 1 X 2058.82 CORP INOX POMPA SUBMERSIBILA Buc 1 X 1850.00 ANSAMBLU TURBINA-PALETE POMPA -Hmax = 117mcA -Qmax = 8mc/h Buc 1 X 1978.00 ELEMENTE INTERNE AUTOMATIZARE POMPA Buc 1 X 420.00 MANSON LINIAR CU GEL 5 X 1.5 MM Buc 1 X 68.27 PROTECTIE TERMICA6-10AMMS Buc 1 X 110.00 SIG DIFERENTIALA 4 X 25 A/30MA Buc 1 X 215.30 TABLOU PT 2L IP66 Buc 1 X 41.25 CABLU MCCGI 4 X 2.5MM ML 25 X 7.66 TRANSPORT KM 150 X 1.00 ADAPTOR PEHD BUC 1 X 49.20 CONSUMABILE BUC 1 X 35.00 Manopera ORE 18 X 72.00
- Număr anunț
- DA25607479
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Brasov (CUI 9870339)
- Furnizor / câștigător
- TRISERV INSTAL SRL (CUI 18827885)
- Cod CPV
- 50511000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.463,34 RON
- Valoare atribuită
- 8.463,34 RON
- Data publicării
- 13.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.