Atribuită
Cumpărare directă
Pachet produse de curatenie atelier:sapun dove 100 gr=120 buc;lavete bbc =120 buc;hartie igienica 2 str =200 role;prosop hartie 2 str=15 role;solutie geam 5 L=1 bid;det pardoseala 5 L=1 bid;domestos 750 ml=5 buc;detartrant fl 1L=5 buc;manusi lacatusi piele=60 per
- Număr anunț
- DA25627782
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 2843272)
- Furnizor / câștigător
- DUMIDET ACTIV SRL (CUI 36321567)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.263,50 RON
- Valoare atribuită
- 1.263,50 RON
- Data publicării
- 15.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.