Atribuită Cumpărare directă

Achizitie pachet de produse de curatare si dezinfectie: manusi latex 30 set dezinfectant gel 1000 ml 3 buc dezinfectant multifunctional 3 buc servetele umede dezinfectante 8 buc sapun dezinfectant lichid 1 buc (5 litri) dozator sapun lichid 1 buc clor 4 buc detartrant 1litru 2 buc

Număr anunț
DA25606441
Autoritate contractantă
COMUNA RIMNICELU (CUI 4721255)
Furnizor / câștigător
OFFICE MAX SRL (CUI 13791055)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.349,20 RON
Valoare atribuită
1.349,20 RON
Data publicării
12.05.2020 00:00
Data finalizării
13.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.349,20 RON

din 1.349,20 RON estimat