Atribuită Cumpărare directă

CONDEZCLINEX5L-Dezinfectant suprafete si pardoseli CLINEX W3 Bacti, 5l-2 bucati GELHEXI103-Gel dezin...

Număr anunț
DA25614336
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SF.IERARH NICOLAE VLADESTI (CUI 21759624)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.912,58 RON
Valoare atribuită
1.912,58 RON
Data publicării
13.05.2020 00:00
Data finalizării
15.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.912,58 RON

din 1.912,58 RON estimat