Atribuită Cumpărare directă

Licenta retail Microsoft Windows 10 Pro 32-bit/64-bit English USB P2 cu servicii de instalare inclus

Număr anunț
DA25610902
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Timis (CUI 17090636)
Furnizor / câștigător
COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
Cod CPV
48214000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
35.400 RON
Valoare atribuită
35.400 RON
Data publicării
13.05.2020 00:00
Data finalizării
14.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.400 RON

din 35.400 RON estimat