Atribuită Cumpărare directă

Pachet dezinfectanti ce contine: - Servetele dezinfectante Cleanisept Wipes Forte Maxi - 40 pachete 100 serv. x 57,99 lei = 2.319,60 lei

Număr anunț
DA25614031
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SEBES (CUI 4331210)
Furnizor / câștigător
TRIDENT MEDICAL COMPANY SRL (CUI 9384088)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.319,60 RON
Valoare atribuită
2.319,60 RON
Data publicării
13.05.2020 00:00
Data finalizării
14.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.319,60 RON

din 2.319,60 RON estimat