Atribuită
Cumpărare directă
DEZINFECTANT HEXID 1L 10 X 63.03 DEZINFECTANT PARDOSELI 1L 16 X 32.77 MASCA PROTECTIE 50 X 2.52 MANUSI MENAJ PER 10 X 5.46 MANUSI UNICA FOLOSINTA LATEX 1 X 71.43 DOZATOR SAPUN LICHID 6 X 15.13 REZERVA MOP BBC 20 X 3.36 CLOROM PASTILE 200/FLACON 3 X 42.02 SEVETELE DEZINFECTANT 5 X 7.98 HIPOCLORID 1L 10 X 2.10 BANDA SCOCI 2 X 13.45 LAVETE 3/SET 10 X 2.94 PROSOAPE BUCATARIE 6 X 5.88 CLIN GEAM 500ML 12 X 5.46 CLORAMINA 25KG 2 X 105.04 SAPUN LICHID PROTEX 700ML 8 X 19.33 DET. SANO FLOR 2L 4 X 22.69 PRONTO PARCHET 4 X 11.76
- Număr anunț
- DA25632805
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE GUSTI" NEREJU (CUI 22786740)
- Furnizor / câștigător
- CRINUL ALB SRL (CUI 1441854)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.411,21 RON
- Valoare atribuită
- 2.411,21 RON
- Data publicării
- 16.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.