Atribuită Cumpărare directă

MANUSI LATEX FOARTE REZISTENTE, PRODUCTIE THAILANDA, TOATE MASURILE DISPONIBILE XS - 200 buc , S - 200 buc, M - 100 buc; MASCA MEDICALA DE PROTECTIE RESPIRATORIE 3 STRATURI - 500 buc BIOCID EUFOR ETERA -

Număr anunț
DA25606691
Autoritate contractantă
Școala Gimnazială Sadova (CUI 16117962)
Furnizor / câștigător
LUXURY EXPERT SRL (CUI 18760874)
Cod CPV
18424300-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.280 RON
Valoare atribuită
1.280 RON
Data publicării
12.05.2020 00:00
Data finalizării
13.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.280 RON

din 1.280 RON estimat