Atribuită Cumpărare directă

AXION PASTĂ*400 G CUT 118 7 SĂPUN LICHID CU POMPITA DOZATOARE-DOVE*250 ML FLACON 500 9 SACI MENAJERI NEGRI,POLIETILENA HDPE,35 L*50 BUC/ROLA,6 MICRONI,60*50 CM,160 G/ROLA,50 ROLE/BAX ROPACK ROLA 10

Număr anunț
DA25628381
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01221 TIMISOARA (CUI 26382613)
Furnizor / câștigător
ADISON COMPANY SRL (CUI 14186656)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.212,98 RON
Valoare atribuită
3.212,98 RON
Data publicării
15.05.2020 00:00
Data finalizării
18.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.212,98 RON

din 3.212,98 RON estimat