Atribuită Cumpărare directă

CEARCEAF PILOTA 100/80 Caracteristicile tesaturii: Material textil folosit: bumbac ranforce cu urmatoarele caracteristici: bumbac 100%, material care lasa pielea sa respire, non-alergic, tesatura fina si placuta la atingere, confort deosebit in toate anotimpurile, rezistent la uzura, calitate superioara, nu intra la apa. Materialul va fi insotit de certificat de calitate.

Număr anunț
DA25609978
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM NORMAL, NR. 1, ORASUL VALENII DE MUNTE (CUI 29055322)
Furnizor / câștigător
ARTCRISS CONCEPT S.R.L. (CUI 41077192)
Cod CPV
39512100-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.830 RON
Valoare atribuită
7.830 RON
Data publicării
13.05.2020 00:00
Data finalizării
14.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.830 RON

din 7.830 RON estimat