Atribuită
Cumpărare directă
Achczitie pachet materiale canalizare bloc si primarie dupa cum urmeaza: ID produs Produs Cantitate Unitate 2011094 TEAVA PVC SN4 MS 160X4 L=6M 8,00 BUC 2000478 COT PVC 160X45 CU INEL 5,00 BUC 2000486 REDUCTIE PVC 200X160 CU INEL 2,00 BUC 2000546 PIESA CURATIRE PVC 160 CU INEL 2,00 BUC 2000489 REDUCTIE PVC 160X110 CU INEL 4,00 BUC 2000586 RAMIFICATIE PVC 160X110X87 CU INEL 1,00 BUC 2002849 TEAVA PVC SN4 MS 200X4,9 L=3M 20,00 BUC 2001125 RAMIFICATIE PVC 200X110X45 CU INEL 3,00 BUC 2000483 COT PVC 200X45 CU INEL 2,00 BUC 2000484 RAMIFICATIE PVC 200X200X87 CU INEL 2,00 BUC 2001093 PIESA CURATIRE PVC 200 CU INEL 2,00 BUC 2000481 RAMIFICATIE PVC 160X160X45 CU INEL 2,00 BUC 2000515 COT HTB 40X87 PP SC 20,00 BUC 2000050 COT HTB 40X45 PP SC 20,00 BUC 2000053 COT HTB 110X45 PP SC 15,00 BUC 2000054 COT HTB 110X87 PP SC 10,00 BUC 2000740 RAMIFICATIE HTEA 40X45 PP SC 10,00 BUC 2000049 COT HTB 40X30 PP SC 10,00 BUC 2000667 RAMIFICATIE HTEA 110X67 PP SC 5,00 BUC 2000517 PIESA CURATIRE HTRE 110 PP SC 5,00 BUC 2000051 COT HTB 40X67 PP SC 10,00 BUC 2000739 RAMIFICATIE HTEA 40X87 PP SC 10,00 BUC
- Număr anunț
- DA25634165
- Autoritate contractantă
- COMUNA CORDARENI (PRIMARIA CORDARENI) (CUI 8613981)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.011,28 RON
- Valoare atribuită
- 3.011,28 RON
- Data publicării
- 18.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.