Atribuită
Cumpărare directă
Proiector cu LED SMD 20W 220V = 20buc , Tub termocontractibil 4.8/2.4 = 2 ml , Tub termocontractibil 6.4/3.2 = 2 ml , Tub termocontractibil 8 = 2 ml , Tub termocontractibil 12.7/6.4 = 2 ml. În cazul in care Furnizorul nu reuseste sa-si indepl.obligatiile asumate prin comanda,atunci Achizitorul are dreptul de a solicita, ca penalitati, o suma echiv.cu 0,1% din oblig. nerealiazata din pretul comenzii ,pt. fiecare zi de intarziere,pana la indepl. efectiva a obligatiilor.Val. penalitatilor nu va putea depasi debitul initial pt. care s-a calculat. In cazul in care Achizitorul nu isi onoreaza obligatiile de plata in termenul convenit,Furnizorul are dreptul de a solicita, ca penalitati,o suma echivalenta cu 0,1% din plata neefectuta ,pentru fiecare zi de intarziere.Valoarea penalitatilor nu va putea depasi valoarea debitului initial pentru care s-au calculat.
- Număr anunț
- DA25608242
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA "ADMINISTRATIA FLUVIALA A DUNARII DE JOS" GALATI (CUI 1644670)
- Furnizor / câștigător
- BUGION SERVICE SRL (CUI 9461555)
- Cod CPV
- 31000000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.031,52 RON
- Valoare atribuită
- 1.031,52 RON
- Data publicării
- 13.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.