Atribuită Cumpărare directă

Fir nylon pentru motocoasa, 2.4mm x 10m, ULEI AMESTEC STIHL , 1 litru

Număr anunț
DA25624051
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0663 DRAGASANI SCOALA MILITARA DE SUBOFITERI DE JANDARMI DRAGASANI (CUI 13341905)
Furnizor / câștigător
BOGMAR SRL (CUI 10979365)
Cod CPV
19441000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
165,83 RON
Valoare atribuită
165,83 RON
Data publicării
14.05.2020 00:00
Data finalizării
15.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

165,83 RON

din 165,83 RON estimat