Atribuită
Cumpărare directă
MULTIFUNCTIONAL OKI MB472DNW LASER LED MONOCROM DUPLEX A4 , copiator, imprimanta, scanner, fax A4, 33ppm/cpm, rezolutie 1200x1200 dpi, duplex, PCL6, SIDM, 512 MB RAM, 3 GB eMMC, 667 Mhz, tava 250 coli+100 coli tava bypass, scanner flatbed color 600 dpi, RADF 50 coli, volum 60.000 pagini pe luna, USB+Ethernet+Wireless, PaperPort Document Manag. s/w. Se livreaza cu toner de start de 2000 pagini. 1 buc x 1000 ron/buc.
- Număr anunț
- DA25608923
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
- Furnizor / câștigător
- SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
- Cod CPV
- 30232110-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.000 RON
- Data publicării
- 13.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.