Atribuită Cumpărare directă

Manusi sintetice din nitril, nepudrate, recomandate pentru persoanele alergice la latex. AQL <1 Manusi de calitate superioara. Clasa I. Categoria III. TEST VIRAL in conf. cu ASTM F 1671-07 TEST CITOSTATICE SI SUBSTANTE CHIMICE conf. cu ASTM D6978-05 Nr.de manusi din ambalajul unitar:100 buc (1 set)

Număr anunț
DA25614396
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE SALAJ (CUI 4291751)
Furnizor / câștigător
MERCATOR MEDICAL SRL (CUI 18547761)
Cod CPV
18424300-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.950 RON
Valoare atribuită
20.950 RON
Data publicării
13.05.2020 00:00
Data finalizării
14.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.950 RON

din 20.950 RON estimat