Atribuită
Cumpărare directă
0052 Detergent lichid pardoseli Ultra Profesional, pet 5L,"side profesional" pentru curatat pardoseli din ciment, mozaic, gresie, scandura si PVC 8,86 RON+TVA X 50 BUCATI= 442,86 0023 Detergent , pet 5L,"side profesional" pentru curatat geamuri, vitrali 6,86 RON+TVA X16 BUCATI 109,71 30718 RAPIDO curatare bai, 750gr pentru curatat obiecte santitare din ceramica si inox 4,52 RON+TVA X 106 BUCATI 479,39 0064 Inalbitor gel, bidon 5L,"side profesional" pentru spalarea usilor ferestrelor, peretilor si placajelor de faianta. Produsul GEL INALBITOR se utilizeaza pentru curatirea zilnica si igienizarea grupurilor sanitare ,suprafetelor de mozaic si faianta , conferindu-le luciul initial si indepartind mirosurile neplacute 11,71 RON+TVA X 10 BUCATI 117,14 0062 Detergent lichid pardoseli lemn, pet 5L,"side profesional" pentru curatat si lustruit mobilierul din lemn si pal 10,14 RON+TVA X 100 BUCATI 1014,29
- Număr anunț
- DA25619585
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
- Furnizor / câștigător
- SIDE GRUP SRL (CUI 15216895)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.163,39 RON
- Valoare atribuită
- 2.163,39 RON
- Data publicării
- 14.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.