Atribuită
Cumpărare directă
Model WorkForce DS-530 Format A4 Specificatii tehnice Tip senzor Senzor cu ultrasunete Dimensiune max hartie 215,9 mm x 6.096 mm Viteza de scanare 70 ipm Rezolutia optica de scanare 600 x 600 dpi Adancime culoare Intrare: 24 Bits Color Interfata USB 3.0 Sursa lumina Tehnica ReadyScan LED Software inclus Epson Document Capture (Doar Mac), Epson Document Capture Pro (Windows only), Server Epson Document Capture Pro (descărcare gratuită), Epson Scan 2, Newsoft Presto BizCard 5.6 Dimensiuni (L x l x h) 296 x 169 x 176 mm Greutate 3.7 kg Altele Duplex
- Număr anunț
- DA25631300
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE BRASOV (CUI 4384273)
- Furnizor / câștigător
- FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
- Cod CPV
- 38520000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.537,04 RON
- Valoare atribuită
- 1.537,04 RON
- Data publicării
- 15.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.