Atribuită Cumpărare directă

Usa sectionala industriala LxH 3550 x 4100 cu 4 ochiuri de geam aflate pe un panou in treimea superioara a usii, culoare rosu,sistem de acționare: acționare manuală cu lanț și cu reductor de turație pentru ușurința manevrării – la interior; mânere de acționare montate pe ușă – la exterior; - Etanșările: pe patru părți de jur împrejur; etanșare intermediară între elementele ușii,sistem de închidere: sistem de asigurare a închiderii cu zăvor interior si butuc cu chei,SISTEM ANTI-PRINDERE DEGETE, LA PANOU Datorită profilului unic al panourilor , nu există pericolul prinderii accidentale a degetelor atunci când foaia de uşă este în mişcare. Toată gama de uşi secţionale industriale produsă de BFT este realizată cu panouri ce prezintă acest tip de profil,SISTEM ÎMPOTRIVA RUPERII ARCURILOR Toate uşile secţionale industriale marca BFT sunt echipate cu arcuri de torsiune din oţel galvanizat. Aceste arcuri sunt calculate individual pentru fiecare uşă, fiind adaptate pentru dimensiunea, greutatea şi numărul mediu de acţionări zilnice. Cu un rol foarte important în siguranţa utilizării unei uşi secţionale, arcurile au scopul de a ţine în echilibru uşa, indiferent de poziţia acesteia – închis sau deschis, parţial sau total. Panouri model linii culoare standard rosu ( RAL 3000 ) / interior alb (RAL 9002) Intinzator de lant impotriva blocarii reductorului.

Număr anunț
DA25624690
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA DELTA AL JUDETULUI TULCEA (CUI 4321542)
Furnizor / câștigător
BFT INTERNATIONAL TRADING SRL (CUI 32917150)
Cod CPV
44221240-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.560 RON
Valoare atribuită
18.560 RON
Data publicării
14.05.2020 00:00
Data finalizării
15.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.560 RON

din 18.560 RON estimat