Atribuită
Cumpărare directă
Poz. Cod Articol UM Cant. Pret Valoare extern min. lei fara TVA lei fara TVA 1 CABLU MYYM 3x1.5 ML 100 1,58 158 2 CABLU MYYM 3x2.5 ML 200 2,56 512 3 CABLU CYY-F 3x2.5 ML 200 2,7 540 4 CABLU CYY-F 3x1.5 ML 100 1,76 176 5 TG-3303.07213 DULIE E27 PORTELAN PT APLICA TG-3303.07213 Buc 25 0,97 24,25 6 401 DULIE E27 BACHELITA KAISER 401 Buc 25 3,35 83,75 7 EPH9900121 ASFORA PRIZA DUBLA 2P+E ST Schneider EPH9900121 include TV 0.05 lei Buc 50 11,2 560 8 ELEMENT INLOCUIRE 20A 5766-0R0 Buc 200 1,51 302 9 5767-0R0 ELEMENT INLOCUIRE 25A 5767-0R0 Buc 200 1,7 340 10 63A 5770-0R0 ELEMENT INLOCUIRE 63A 5770-0R0 Buc 32 1,93 61,76 11 BANDA .IZOLER PVC 20M 9-1110 Buc 5 1,52 7,6 T O T A L G E N E R A L 2765,36
- Număr anunț
- DA25634751
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF.SPIRIDON IASI (CUI 4701312)
- Furnizor / câștigător
- CATENA SRL (CUI 5885051)
- Cod CPV
- 31600000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.765,36 RON
- Valoare atribuită
- 2.765,36 RON
- Data publicării
- 18.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.