Atribuită Cumpărare directă

Cartofii proaspeţi, calitatea I, întregi, nedestrămaţi, fără urme de lovituri, netezi, fără striaţii sau urme de stricăciune. În acelaşi ambalaj, cartofii trebuie să aibă dimensiuni apropiate. Se ambalează în saci de maxim 20 k

Număr anunț
DA25611584
Autoritate contractantă
Spital Clinic Municipal "Filantropia" Craiova (CUI 5002177)
Furnizor / câștigător
HARPEK SRL (CUI 3871130)
Cod CPV
15000000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.360 RON
Valoare atribuită
12.360 RON
Data publicării
13.05.2020 00:00
Data finalizării
15.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.360 RON

din 12.360 RON estimat