Atribuită
Cumpărare directă
COD INTERN - 40112100 Clapa si corpul metalic Prevazut cu distantier din plastic Capacitatea de perforare: maxim 40 coli Distanta intre cele 2 gauri:80mm 1bucata/cutie PERSOANE DE CONTACT: Ioana Sandu - 0751 062 801 sau Vasile Dobrin 0726701902 ADRESA: vanzari2@dnsbirotica.ro, comenzi@dnsbirotica.ro
- Număr anunț
- DA25606700
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Dobrogea" al judetului Constanta (CUI 4300558)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 30197330-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 351,75 RON
- Valoare atribuită
- 351,75 RON
- Data publicării
- 12.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.