Atribuită
Cumpărare directă
MANUSI NITRIL (100 buc/cutie) - 10 cutii marimea M si 6 cutii marimea L, necesare pentru protectia angajatilor INS, impotriva COVID-19. Manusile trebuie sa fie insotite de Certificat de calitate/Declaratie de conformitate. Termen de livrare - 14.05.2020.
- Număr anunț
- DA25615714
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE STATISTICA (CUI 7593088)
- Furnizor / câștigător
- SIMAC IMPEX TRADING SRL (CUI 20970789)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.088 RON
- Valoare atribuită
- 1.088 RON
- Data publicării
- 13.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.