Atribuită Cumpărare directă

Kit revizie pentru ventilator HAMILTON-C3 Include: 1. Revizie propriu-zisa 2. Kit mentenanta - Celula oxigen ( 396200) - Filtru HEPA (160216 ) - Set doua filtre praf si un filtru ventilatie ( 160215 ) - Set valva expiratorie cu suport si membrane ( 160245 ) - Filtru inspirator ( 279204 ) - Filtru intrare oxigen ( 160497 ) 3. Manopera revizie – inlocuire piese, calibrari 4. Transport la beneficiar

Număr anunț
DA25624622
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
ALPHA MEDICAL SRL (CUI 13878004)
Cod CPV
45259000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.800 RON
Valoare atribuită
13.800 RON
Data publicării
14.05.2020 00:00
Data finalizării
15.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.800 RON

din 13.800 RON estimat