Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de mentenanta a sistemelor de alarmare impotriva efractiei pentru Muzeul National al Agriculturii constand în: evaluare stare de functionare la DVR; evaluare stare de functionare la HDD; evaluare stare de functionare la camere video; evaluare stare de functionare la sursa alimentare; evaluare stare de functionare la UPS; verificare integritate cabluri si conectori externi; verificare si rezolvare conflicte hardware; verificare porturi; inspectarea traseelor de cablaj; desprafuire interna si externa; analiza si prezentarea problemelor constatate sau pe cale de a aparea si a masurilor ce se impun; Perioada prestari servicii mai-decembrie 2020 (8 luni) cu posibilitatea de prelungire de 4 luni, perioada (01.01-30.04.2021), in functie de prevederile bugetare.
- Număr anunț
- DA25625103
- Autoritate contractantă
- MUZEUL NATIONAL AL AGRICULTURII (CUI 4232046)
- Furnizor / câștigător
- ROMSERV IT SRL (CUI 27939594)
- Cod CPV
- 50343000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.333,28 RON
- Valoare atribuită
- 1.333,28 RON
- Data publicării
- 14.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.