Atribuită Cumpărare directă

REDUCTIE BZ 3/4-1/2=10BUC, REDUCTIE BZ 1.1/4-1/2=10BUC, MUFA BZ 3/4=10BUC, TEU BZ 1/2-3/4=10BUC, AERISITOR AUTOMAT 1/2=10BUC, AERISITOR 3/8=10BUC, ROBINET GOLIRE 1/2=10BUC, REDUCTIE BZ 1.1/2-1=10BUC,

Număr anunț
DA25639597
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII NATIONALE - UNITATEA MILITARA 02648 (CUI 4265868)
Furnizor / câștigător
EBICOM SRL (CUI 10557824)
Cod CPV
44110000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.352,93 RON
Valoare atribuită
1.352,93 RON
Data publicării
18.05.2020 00:00
Data finalizării
19.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.352,93 RON

din 1.352,93 RON estimat