Atribuită Cumpărare directă

Pachet bunuri materiale conform oferta nr. 1215 din 14.05.2020 atasata.

Număr anunț
DA25628667
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - U. M. 02015 Bacau (CUI 4591546)
Furnizor / câștigător
UNIOR-TEPID SRL (CUI 13203635)
Cod CPV
44512940-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.233,49 RON
Valoare atribuită
6.233,49 RON
Data publicării
15.05.2020 00:00
Data finalizării
15.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.233,49 RON

din 6.233,49 RON estimat