Atribuită Cumpărare directă

LUCRARI DE INSTALARE USI SI PARAVANE DESPARTITOARE IN VEDEREA SEPARARII ZONELOR PENTRU PACIENTII INFECTATI CU NOUL CORONAVIRUL SARS-COV-2

Număr anunț
DA25639064
Autoritate contractantă
Institutul de Boli Cardiovasculare "Prof.Dr.C.C. Iliescu (CUI 4203628)
Furnizor / câștigător
H.B.I. CONSTRUCT SRL (CUI 15333925)
Cod CPV
45421141-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
363.253 RON
Valoare atribuită
363.253 RON
Data publicării
18.05.2020 00:00
Data finalizării
20.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

363.253 RON

din 363.253 RON estimat