Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine Gel maini dezinfectant 10 38 380 Clor 5l+ detergent+ parfum 4 38 152 Dozator perete 1 litru cu clapeta 8 39 312 Masca unic folosinta tip spital 200 2,2 440 Masca textila antitanspiratie 100 3,5 350 Manusi Latex Ambulex 100buc 2 59 118 Alcool sanitar 500ml 10 10,5 105
- Număr anunț
- DA25610699
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE MARINEANU CEZIENI (CUI 25323040)
- Furnizor / câștigător
- DAMIART ADVERTISING SRL (CUI 25637867)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.857 RON
- Valoare atribuită
- 1.857 RON
- Data publicării
- 13.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.