Atribuită Cumpărare directă

DR.STEPHAN ASEPTIC GEL DE MAINI DEZINFECTANT 5L Caracteristici Dr Stephan Aseptic Gel de Maini Dezinfectant - produsul contine minim 70% alcool; - confera o senzatie de prospetime; - recomandat pentru dezinfectia si igiena mainilor; - se utilizeaza in stare pura; - recipient prevazut cu pompita (control asupra cantitatii folosite); - aviz TP1 (dezinfectia pielii); - dezinfectantul este avizat de Ministerul Sanatatii; - mainile nu se clatesc dupa utilizarea produsului; - miros specific, placut; - culoare: incolor;

Număr anunț
DA25622650
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Fratautii Vechi (CUI 14110437)
Furnizor / câștigător
MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
442,26 RON
Valoare atribuită
442,26 RON
Data publicării
14.05.2020 00:00
Data finalizării
15.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

442,26 RON

din 442,26 RON estimat