Atribuită
Cumpărare directă
Regulator de presiune de linie pentru oxigen, asigura regularizarea presiunii in cazul unor variatii de presiune in sistemul de distributie gaze medicale al spitalului. Debit nominal : 40 m3/h ; Presiune intrare: 16 bar ; Presiune iesire: 4,5 bar (reglabil 0,5-10 bar) ; Intrare: G1/2M ; Iesire: G1/2M ; Fabricat conform EN ISO 7396-1, EN 60601-1-2 ; Transport si montaj inclus. PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA
- Număr anunț
- DA25629411
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Boli Infectioase si Tropicale "Dr. Victor Babes (CUI 4266049)
- Furnizor / câștigător
- MEDICAL GAZPLUS SRL (CUI 32666172)
- Cod CPV
- 38436230-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.980 RON
- Valoare atribuită
- 2.980 RON
- Data publicării
- 15.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.