Atribuită Cumpărare directă

Sonde endotraheale fara balonas; Sonde aspiratie cu control, sterile, CH6, CH 8, CH10, CH12, CH14, CH16, CH18, CH20 - DIVERSE NR. CONF. COMANDA FERMA

Număr anunț
DA25642690
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Alba Iulia (CUI 4613342)
Furnizor / câștigător
SANTOMED S.R.L. (CUI 13642843)
Cod CPV
33141641-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
452,50 RON
Valoare atribuită
452,50 RON
Data publicării
19.05.2020 00:00
Data finalizării
20.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

452,50 RON

din 452,50 RON estimat