Atribuită Cumpărare directă

Servicii colectare, transport si eliminare deseuri medicale. Pretul include si ambalajele necesare. Pretul nu include TVA.

Număr anunț
DA25622720
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA VALCEA (CUI 11286391)
Furnizor / câștigător
STERICYCLE ROMANIA S.R.L. (CUI 15071999)
Cod CPV
90524000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.000 RON
Valoare atribuită
5.000 RON
Data publicării
14.05.2020 00:00
Data finalizării
15.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.000 RON

din 5.000 RON estimat