Atribuită
Cumpărare directă
Platforma de management educational integrat Adservio Conturi utilizatori: Elevi: 1480 Cadre didactice: 110 Directori: 3 Secretari: 3 Parinti: 1480 SIM-uri pentru conectare mobila la internet (4GB trafic de date inclus) : 1480 Valoare contract: 1480 euro+TVA / lunar cu 100% discount de la data semnarii pana in 31.08.2020 Valabilitate acces aplicatie pana la 31.12.2020 1 EURO = 4.8376 Lei
- Număr anunț
- DA25627827
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" CLUJ - NAPOCA (CUI 4736477)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
- Cod CPV
- 72322000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 28.638,60 RON
- Valoare atribuită
- 28.638,60 RON
- Data publicării
- 15.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.