Atribuită
Cumpărare directă
Hartie copiator A4 80g (2500 coli) 2 59 118 Rola hartie industriala 300 m celuloza 100 2 26,6 53,2 Manusi unica folosinta Nitril nepudrate albe Higostar (100/set) M 1 46 46 Manusi unica folosinta Nitril nepudrate albe Higostar (100/set) L 1 52 52 MASCA CHIRURGICALA 3 PLIURI (50/SET) 2 108 216 Hartie igienica 3 strat (10/set) 2 7,8 15,6 Detergent de vase PUR 900 ml 2 6,9 13,8 Spray odorizant de camera DISCOVER 2 17,2 34,4 Sapun lichid antibacterial cu pompita Igienol 2 10,2 20,4 Odorizant vas WC Bref (3buc/set) 2 10,8 21,6 Rezerva odorizant camera AMBIPUR electric 3 mirosuri 2 14,6 29,2 620,2
- Număr anunț
- DA25616516
- Autoritate contractantă
- S.C. RECONS S.A. (CUI 8189348)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIAŢIA CARRUS PENTRU PERSOANE CU HANDICAP (CUI 27859819)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 620,20 RON
- Valoare atribuită
- 620,20 RON
- Data publicării
- 14.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.