Atribuită Cumpărare directă

Asigurarea cladirii cuprinse in DOMENIUL PUBLIC - a comunelor.Suma asigurata este valoarea cladirii inregistrate in evidenta contabila,impreuna cu echipamente operationale.Polita acopera urmatoarele riscuri:incendiu,furtuna,furt,catastrofe naturale. Asigurare este anuala,prima totala anuala este 1597.92 lei pentru cladirea situata in Bors -Sala de fitness

Număr anunț
DA25641159
Autoritate contractantă
COMUNA BORS (CUI 4390526)
Furnizor / câștigător
BALLA PIROSKA-AGENT ASIGURARE (CUI 35563368)
Cod CPV
66510000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.597,92 RON
Valoare atribuită
1.597,92 RON
Data publicării
18.05.2020 00:00
Data finalizării
19.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.597,92 RON

din 1.597,92 RON estimat