Atribuită Cumpărare directă

documentatie cadastrala pentru intabulare str. Republicii nr 291 - 1227 mp

Număr anunț
DA25571408
Autoritate contractantă
Orasul Baicoi(Primaria Oras Baicoi) (CUI 2845710)
Furnizor / câștigător
DRĂGAN GH. RODICA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 20842445)
Cod CPV
71354300-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.681 RON
Valoare atribuită
3.681 RON
Data publicării
06.05.2020 00:00
Data finalizării
11.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.681 RON

din 3.681 RON estimat