Atribuită Cumpărare directă

7054362 MASINA DE TUNS GAZONUL DAC 130 XL 9501241 TRANSPORT STANDARD ZONA B

Număr anunț
DA25585580
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA LANURILE (CUI 17378893)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
986,55 RON
Valoare atribuită
986,55 RON
Data publicării
08.05.2020 00:00
Data finalizării
11.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

986,55 RON

din 986,55 RON estimat