Atribuită
Cumpărare directă
În scopul asigurării mentenanței pentru instalațiea de detectare, semnalizare și alarmare incendiu din cadrul Complexului, sunt necesare următoarele verificări: - Stare integritate sistem; - Tensiune alimentare a surselor (baza și rezerva) - Stare de funcționare generală; - Funcționare semnalizare optică și acustică; - Funcționare detectoare și butoane manuale; - Degajarea spațiului în jurul detectoarelor și butoanelor; - Funcționarea globală a instalației; - Întreținerea preventivă a centralei; - Verificare panou repertor (dacă este cazul) În scopul asigurării mentenanței pentru sistemul de sonorizare ambientală din cadrul Complexului, sunt necesare următoarele : - Verificare funcționare și fixare difuzoare; - Verificare stații de amplificare/microfoane; - Verificare conexiuni ; - Stare integritate cablaj În scopul asigurării mentenanței pentru sistemul video din cadrul Complexului, sunt necesare următoarele : - Verificare funcționare camere (subsol bazin acoperit-2buc, parter bazin acoperit,exterior-1buc, parter bazin acoperit,receptie-2buc, parter bazin acoperit,zona public-3buc, etaj bazin acoperit,latura est-1buc, etaj bazin acoperit, latura vest-1buc, etaj bazin acoperit,exterior sala forta-1buc, cladire acces,zona bilete-1buc, cladire acces,zona trecere exterior-4buc, cladire acces, latura vestica,exterior-1buc, cladire acces, latura sudica,exterior-1buc, exterior,zona biciclete-1buc, exterior,zona role-1buc, exterior,teren minifotbal-1buc, exterior,parcare centrală
- Număr anunț
- DA25579116
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA COMPLEX TURISTIC DE NATATIE TARGOVISTE (CUI 35671211)
- Furnizor / câștigător
- SIAAS SERVICE SRL (CUI 15260297)
- Cod CPV
- 50610000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.200 RON
- Valoare atribuită
- 19.200 RON
- Data publicării
- 07.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.