Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie servicii de intocmire DTAD si documentatie pentru CU pentru desfiintarea in regim de urgenta a cladirii fostei scoli din Saciova, comuna Reci - beneficiar comuna Reci. Serviciile cuprind: - intocmire expertiza tehnica - documentatie tehnica arhitectura - documentatie tehnica rezistenta - verificator de specialitate - studiu topografic - documentatii pentru obtinerea avizelor de specialitate - obtinerea CU si AC pentru desfiintare
- Număr anunț
- DA25625058
- Autoritate contractantă
- Comuna Reci (CUI 4404311)
- Furnizor / câștigător
- BODOR ARCHITECTURE S.R.L. (CUI 14333536)
- Cod CPV
- 71200000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.300 RON
- Valoare atribuită
- 10.300 RON
- Data publicării
- 14.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.