Atribuită
Cumpărare directă
PRET DE CATALOG: 43.354,00 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: pachet COD SI DENUMIRE CPV: 18100000-0 Imbracaminte de uz profesional, imbracaminte speciala de lucru si accesorii (Rev.2) DESCRIERE: PACHET ARTICOLE ECHIPAMENT SPECIAL SI DE PROTECTIE PERSONAL NAVIGANT/TEHNIC DE AVIATIE SI POLITIE MILITARA PACHETUL conform oferta nr 4169 din 16.04.2020 contine : 1 Manusi tricotate albe Interlock din bubac 490per x 4,60RON/per + TVA 2 Ochelari de protectie impotriva prafului si radiatilor solare 300buc x 97,00 RON/buc +TVA 3 Antifoane 150buc x 80,00 RON/buc +TVA
- Număr anunț
- DA25573548
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01836 (CUI 27036839)
- Furnizor / câștigător
- NERAMO DISTRIBUTION SRL (CUI 16174216)
- Cod CPV
- 18100000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 43.354 RON
- Valoare atribuită
- 43.354 RON
- Data publicării
- 06.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.