Atribuită
Cumpărare directă
Servicii auxiliare de achiziții publice și servicii conexe - expert achiziții publice, conform ofertei prestatorului. Contractul se va încheia pe o perioadă de 8 luni, până la data de 31/12/2020, cu posibilitatea prelungirii în condițiile art. 165, alin. (1), din HG 395/2016, adică până cel târziu la data: 30/04/2021, prin semnarea unui act adițional.
- Număr anunț
- DA25581014
- Autoritate contractantă
- Comuna Varias (CUI 4483870)
- Furnizor / câștigător
- AGDC FAM CONSULT SRL (CUI 37306719)
- Cod CPV
- 79418000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 52.000 RON
- Valoare atribuită
- 52.000 RON
- Data publicării
- 07.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.