Atribuită Cumpărare directă

PACHET ANVELOPE VARA ANUNT ADV1144791- COMPUS DIN: 200 BUC ANVELOPE VARA 185/65R15 FALKEN 8 BUC ANVELOPE VARA 215/55R16 DUNLOP 12 BUC ANVELOPE VARA 185/60R15 GOOD YEAR

Număr anunț
DA25588395
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI VASLUI (CUI 4226338)
Furnizor / câștigător
ALCAR WHEELBASE ROMANIA SRL (CUI 17031494)
Cod CPV
34351100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
44.224 RON
Valoare atribuită
44.224 RON
Data publicării
08.05.2020 00:00
Data finalizării
11.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

44.224 RON

din 44.224 RON estimat