Atribuită Cumpărare directă

Servicii de audit pentru proiectul ,,Sprijin pentru cheltuieli de functionare si animare", Sub-Masura 19.4, Masura 19, LEADR, finantat prin PROGRAMUL NATIONAL DE DEZVOLTARE REGIONALA pretul este pe raport

Număr anunț
DA25576646
Autoritate contractantă
Asociatia "Grupul de Actiune Locala Microregiunea Belcesti - Focuri (CUI 31000418)
Furnizor / câștigător
VASILIU G. DANIEL-PAUL-AUDITOR FINANCIAR- (CUI 29879766)
Cod CPV
79212000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.000 RON
Valoare atribuită
9.000 RON
Data publicării
07.05.2020 00:00
Data finalizării
12.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.000 RON

din 9.000 RON estimat